نظافت منزل در کرج

شرکت خدمات نظافتی شهرآرا

برای اینکه اطمینان داشته باشید که خانواده تان در خانه و محل مناسبی زندگی می کنند باید دست کم یک یا دو بار در سال خانه تان را تمیزکاری اساسی کنید و برای این منظور بهتر است از شرکت هایی که نظافتچی های متعهد دارد استفاده کنید.

شرکت خدمات نظافتی یک موسسه تشریفاتی و مخصوص به اقشار مرفه جامعه نیست. شرکت خدماتی نظافت منزل یکی از کارآمدترین موسسات در کمک رسانی به همه اقشار جامعه است. شاغل بودن زوجین، ساعات طولانی شیفت کاری، خستگی و نداشتن وقت کافی موجب شده تا سبک زندگی در مقایسه با گذشته های دور، تحول زیادی داشته باشد.

 

ما اینجا هستیم تا بتوانیم با ارائه بهترین خدمات رضایت شما را جلب کنیم.

ویژگی های شرکت خدمات نظافتی معتبر کدام اند؟

یک شرکت معتبر باید بتواند خدمات حرفه ای به شما ارائه دهد و از نظافتچی های آموزش دیده استفاده کند همچنین باید قابل اطمینان باشد و همیشه به موقع آماده باشند. شرکت خدمات نظافتی شهرآرا با 20 سال سابقه درخشان در سطح استان البرز با ارائه خدمات توسط نیرو های کارآزموده و با تجربه سعی در کسب رضایت مشتری دارد.

آیا تعرفه نظافت منزل مقرون به صرفه است؟

نگران هزینه نظافت منزل نباشید. در شهرآرا تعرفه نظافت منزل طبق نرخ اتحادیه و با توجه به نیاز مشتری تنظیم می شود. تعرفه نظافت منزل در همه مناطق یکسان محاسبه شده و مبلغ اضافی دریافت نمی شود.

شرکت های معتبر بر اساس اتحادیه و صنف قیمت نظافت منزل را تعیین می کنند که کاملا منصفانه است و به همین دلیل و چند دلیل دیگر که در زیر برای شما آورده ایم می گویند هزینه نظافت منزل مقرون به صرفه است.

نظافتچی که به منزل شما می آید به طور کامل آموزش دیده و ماهر است -

نظافتکار متناسب با هر قسمت از منزل از مواد شوینده عالی استفاده می کند -

شما می توانید با خیال آسوده به برنامه های روزانه تان رسیدگی کنید و دغدغه نظافت خانه تان را نداشته باشید. -

 

برای استفاده بهینه از خدمات نظافت منزل شهرآرا این موارد را در نظر بگیرید:

 - مواد شوینده و لوازم نظافت را از قبل آماده کنید

- به دلیل تقاضای بالا، بهتر است درخواست نظافت منزل توسط خانم را از قبل رزرو کنید.

- حتما در هنگام مراجعه نیروی نظافتی خانم، هماهنگی لازم برای حضور یک خانم در منزل انجام شود.

- سرویس های بعد از ساعت ۲0 شامل هزینه برگشت همیار می شود.

 

قیمت نظافت منزل در سال

 

تعرفه نظافت منزل در شرکت نظافتی تابعی از دستمزد کارگر نظافت منزل، زمان انجام کار و قیمت نظافت منزل است. آنچه بیش از تعرفه نظافت منزل اهمیت دارد، اعتماد سازی توسط شرکت خدمات نظافت منزل است.

 شرکت خدمات نظافتی شهرآرا  ، همراه همیشگی خانواده ها در سراسر نقاط استان البرز کرج است.

 تضمین حسن انجام کار، تضمین اخلاقی کارگر نظافت منزل و تعرفه نظافت منزل طبق نرخ مصوب سه رکن بنیادی در شهرآرا است.

شرکت های مختلف گستره وسیعی از قیمت ها را دارند اما برخی شرکت ها دارای تعرفه های ساعتی ثابتی برای نظافتکار خانم و آقا می باشند و شما می توانید بر اساس تعداد نظافتچی و تعداد ساعت هایی که به آن ها نیاز دارید برآورد نسبی از مقدار دستمزدی که باید به نظافتکار بدهید به دست بیاورید.

برای اینکه بفهمید چند ساعت برای تمیزکاری خانه تان نیاز دارید باید به مواردی مانند زیرساخت منزل، تعداد اتاق ها و سرویس بهداشتی توجه کنید.

یکی دیگر از مواردی که باید به آن توجه کنید این است که باید بدانید آخرین باری که نظافتچی را به منزل آورده اید کی بوده است.

انعام نظافتچی

شاید این سوال برای شما نیز به وجود آمده باشد که آیا باید به نظافتکار انعام بدهیم یا خیر؟

باید بدانید که انعام دادن به کسی که از طرف شرکت های خدمات نظافتی برای نظافت به خانه تان می آید اصلا مرسوم نیست و نظافتچی نیز انتظار انعام گرفتن ندارد.

البته این مسئله به طرز فکر و عادت های شما نیز بستگی دارد و اگر تمایل به انعام دادن داشته باشید می توانید علاوه بر دستمزد هدیه کوچکی به نظافتچی تقدیم کنید.

آیا دستمزد نظافتچی در روز های تعطیل با روز های عادی تفاوتی دارد؟

دستمزد نظافتچی در همه روزها یکسان است و تفاوتی در روزهای تعطیل و غیرتعطیل وجود ندارد و شرکت های معتبر معمولا هزینه اضافه ای از شما دریافت نمی کنند اما اگر خودتان تمایل داشتید می توانید مبلغی را به عنوان انعام به نظافتچی تان بدهید و قطعا این کار شما از لحاظ قدردانی برای آن ها ارزش زیادی دارد. اگر تمایل به پرداخت انعام دارید و قصد دارید پاداش خوبی بدهید می توانید علاوه بر دستمزد اصلی مبلغی برابر با قیمت کار روزانه شان به آنها تقدیم کنید.

 

آیا هزینه ایاب و ذهاب نظافتکار بر عهده مشتری است؟

پاسخ خیر است. هزینه ایاب و ذهاب به عهده خود نظافتچی است و مشتری مسئولیتی در مقابل این هزینه ندارد مگر اینکه نظافتچی، خانم باشد و کارش تا 8 شب و یا بیشتر به طول بیانجامد در این صورت وظیفه مشتری است که هزینه برگشت این خانم را متقبل شود.

اشخاصی که برای نظافت منزل می آیند معمولا خانم هستند و در امر تمیزکاری و شستشو مهارت دارند. یک کارگر خانم اکثرا کارهای روزمره مانند دستمال کشیدن، جارو کردن و مرتب کردن وسایل و … را بر عهده دارند

برای تمیز کردن راهروها ، نرده ها و دیوارها غالبا از کارگر آقا استفاده می کنند.

افزایش آپارتمان نشینی باعث ایجاد این شغل و مرسوم شدن آن در شهر های بزرگ شده است و در هر نقطه ای از کرج و شهر های بزرگ که آپارتمان نشین باشند این شغل و مانند آن را می توان دید.

چرا باید با شرکت خدمات نظافتی شهرآرا کار کنیم؟

 تعرفه نظافت شرکت خدماتی شهرآرا در مقایسه با کارگرهای غیر شرکتی بسیار مناسب و ارزان است.

خدمات ما انعطاف پذیر است. در هر زمانی که شما درخواست کنید ما در کنارتان هستیم.

بر خلاف بسیاری از موسسات، اعزام کارگر نظافت منزل در زمان مورد نظر شما و با هماهنگی قبلی انجام می شود.

 به این ترتیب می توانید بهترین زمان را برای این کار انتخاب کنید.

ما آرامش را به خانواده ها هدیه می دهیم و بهایی متعارف برای حسن انجام کار دریافت می کنیم.

 

 

خواندن 1461 دفعه

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید