نظافت منزل در کرج

شرکت خدمات نظافت منزل و ادارات درعظیمیه

 

نظافت و پیدا کردن نظافتچی مطمئن ومتخصص در این روزها به دغدغه بسیاری از ما تبدیل شده است. شرکت خدمات نظافت منزل و ادارات درعظیمیه مجموعه‌ای از نظافتچی های خانم و آقای متخصص و مطمئن را گرد هم آورده تا شما بتوانید بدونه نگرانی و به آسانی  برای نظافت منزل، اداره، شرکت و نظافت راه پله­ها به متخصص در این حرفه دسترسی پیدا کنید.

خدمات شرکت نظافتی درعظمیه شامل: نظافت منزل، واحدهای مسکونی و محل کار، نظافت ساختمان اداری ومسکونی، نظافت مشاعات و راه پله می باشد.

 

خدمات نظافت منزل درعظیمیه

 

نظافت در منزل همواره یکی از بیشترین دغدغه‌ها برای  افراد علی الخصوص خانم‌ها است که همیشه دوست دارند محیط زندگی یشان تمیز و مرتب باشد. پس برای اینکه کارها بهتر و دقیق تر پیش برود بهتر است که از یک فرد متخصص در این زمینه کمک بگیرند.

با مراجعه به شرکت خدمات نظافت منزل در عظیمیه،افراد متخصص که کارهایی از قبیل مرتب کردن منزل، نصب پرده، اتو کردن لباس، نظافت سرویس بهداشتی وغیره را انجام می‌دهد را به شما معرفی می­نماید.

نظافت منزل شامل:

v      آشپزخانه محل طبخ غذاست و آلودگی و کثیف بودن این بخش می تواند.

v      نظافت حمام نیز از آنجا که محل شستشوی بدن است اهمیت بسیار دارد.

v      مرتب کردن وسایل و قرار دادن هر وسیله در جای خود و نظم بخشیدن به منزل

v      گرد گیری کردن وسائل منزل و دیوار ها

v      پاک کردن پنجره و شیشه های منزل

v      دستمال کشیدن لوستر و کلید و پریزهای منزل

v      جارو کردن وتی کشیدن کف اتاق­ها

خدمات نظافت ادارات وشرکت­ها

امروزه با تخصصی شدن کارها، بهتر است کارهای نظافت محل کار(اداره و شرکت) خود را به شرکت  خدماتی نظافتی بسپاریم. با انجام تخصصی امور نظافت توسط افراد ماهر و مجرب، کیفیت کار نظافت محل کار خود را افزایش می‌دهد.

نظافت ادارات وشرکت­ها شامل

  • نظافت در ورودی ساختمان، دلیل اینکه اولین برخورد با مراجعان را دارد از اهمیت بالایی برخوردار است.
  • نظافت قسمت پذیرش به چون مراجعان معمولا زمان زیادی را در پذیرش می‌گذرانند اهمیت دارد.
  • گردگیری دیوارها و وسایل، ازجمله روی میزها، وسایل روی میز وغیره
  • شست ‌وشوی سرویس بهداشتی و آبدارخانه با مواد ضدعفونی کننده ضروری است.
  • نظافت راه پله و پارکینگ

نکاتی درباره نظافت راه پله ها

 

نظافت راه پله فقط شامل پله و نرده نمیشود، بلکه تمام اجزای راه‌پله می بایست تمیز شود که این اجزاء معمولا شامل نرد­ها، کلید و پریز، گلدان ها، جاکفشی وغیره می باشندلازم است با دقت بسیار زیادی انجام شود. خیلی از افراد نظافتچی این مسئله را مورد توجه قرار نمی­دهند و صرفا به نظافت کف پله ها و نرده ها اکتفا می کنند که دردراز مدت موجب ایجاد ظاهر نامناسب برای راه‌پله خواهد شد.

نظافت راه پله ها شامل

     راه پله

      مشاعات

  • حیاط
  • پارکینگ
  • آسانسور

 

کلام آخر

گاهی لازم است نظافت منازل،ادارات وراه پله­ها را به افراد حرفه ای و خبره در این حوزه که با استفاده از ابزار هایی نظافت منزل ومحل کارشما را انجام میدهند بسپاریم.

شرکت نظافت منزل و ادارات درعظیمیه با دردست داشتن نیروی خدماتی متخصص به تعداد بالا و همچنین تحویل کار یعنی همان نظافت منزل ومحل کار شما در کمترین زمان ممکن گزینه مناسبی برای سپردن خدمات نظافتی منزل ومحل کار خودآنها به حساب می آید.

خواندن 547 دفعه

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید