نظافت منزل در کرج

دوشنبه, 26 خرداد 779 12:00

خدمات نظافت منزل در گلشهر

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

 

خدمات نظافت منزل ،راه پله ها و شرکتها در گلشهر

شما با خیالی اسوده میتوانید به راحتی و بدون اتلاف وقت نظافت و امور منزل خود را به همکاران ما در شرکت خدمات نظافتی گلشهر بسپارید. ارائه بهترین خدمات را از شرکت نظافتی در گلشهر بخواهید. با یک بار تماس با شرکت مشتری ثابت شرکت خدماتی در گلشهر شوید.

شرکت خدمات نظافتی گلشهر با 20 سال سابقه درخشان در تلاش است تا با ارائه خدمات به بهترین شکل رضایت شما را کسب کند. شرکت نظافتی گلشهر با دارا بودن بیش از 100 پرسنل فعال در زمینه نظافت منزل میتواند در کمترین زمان بهترین کیفیت را به شما مشتریان عزیز ارائه دهد.

تمامی نیرو ها با چندین سال سابقه در این شرکت با توجه به سلیقه شما قادر به کسب رضایت شما در زمینه نظافت منزل و چیدمان و گردگیری هستند.

خدمات نظافت راه پله در گلشهر

شرکت خدمات نظافتی گلشهر با دارا بودن پرسنلی با تجربه و تمیز برای نظافت راه پله و مشاعات که یکی از اصلی ترین و مهمترین مکان ها برای نظافت است میتواند با ارائه اولین سرویس به شما مشتریان عزیز رضایت شما برای ادامه همکاری با شرکت خدماتی گلشهر را جلب کند.

تمامی پرسنل شرکت خدماتی گلشهر دارای گواهی عدم اعتیاد و عدم سوء پیشینه هستند و شما با اطمینان خاطر میتوانید امور نظافت راه پله و مشاعات خود را به همکاران ما بسپارید.

 

شرکت خدماتی شهرآرا با بیش از 20 شعبه سراسر کرج امیدوار است بتواند با ارائه بهترین خدمات قدردان اعتماد شما باشد.

 

 

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

شرکت خدمات نظافت منزل و ادارات درعظیمیه

 

نظافت و پیدا کردن نظافتچی مطمئن ومتخصص در این روزها به دغدغه بسیاری از ما تبدیل شده است. شرکت خدمات نظافت منزل و ادارات درعظیمیه مجموعه‌ای از نظافتچی های خانم و آقای متخصص و مطمئن را گرد هم آورده تا شما بتوانید بدونه نگرانی و به آسانی  برای نظافت منزل، اداره، شرکت و نظافت راه پله­ها به متخصص در این حرفه دسترسی پیدا کنید.

خدمات شرکت نظافتی درعظمیه شامل: نظافت منزل، واحدهای مسکونی و محل کار، نظافت ساختمان اداری ومسکونی، نظافت مشاعات و راه پله می باشد.

 

خدمات نظافت منزل درعظیمیه

 

نظافت در منزل همواره یکی از بیشترین دغدغه‌ها برای  افراد علی الخصوص خانم‌ها است که همیشه دوست دارند محیط زندگی یشان تمیز و مرتب باشد. پس برای اینکه کارها بهتر و دقیق تر پیش برود بهتر است که از یک فرد متخصص در این زمینه کمک بگیرند.

با مراجعه به شرکت خدمات نظافت منزل در عظیمیه،افراد متخصص که کارهایی از قبیل مرتب کردن منزل، نصب پرده، اتو کردن لباس، نظافت سرویس بهداشتی وغیره را انجام می‌دهد را به شما معرفی می­نماید.

نظافت منزل شامل:

v      آشپزخانه محل طبخ غذاست و آلودگی و کثیف بودن این بخش می تواند.

v      نظافت حمام نیز از آنجا که محل شستشوی بدن است اهمیت بسیار دارد.

v      مرتب کردن وسایل و قرار دادن هر وسیله در جای خود و نظم بخشیدن به منزل

v      گرد گیری کردن وسائل منزل و دیوار ها

v      پاک کردن پنجره و شیشه های منزل

v      دستمال کشیدن لوستر و کلید و پریزهای منزل

v      جارو کردن وتی کشیدن کف اتاق­ها

خدمات نظافت ادارات وشرکت­ها

امروزه با تخصصی شدن کارها، بهتر است کارهای نظافت محل کار(اداره و شرکت) خود را به شرکت  خدماتی نظافتی بسپاریم. با انجام تخصصی امور نظافت توسط افراد ماهر و مجرب، کیفیت کار نظافت محل کار خود را افزایش می‌دهد.

نظافت ادارات وشرکت­ها شامل

 • نظافت در ورودی ساختمان، دلیل اینکه اولین برخورد با مراجعان را دارد از اهمیت بالایی برخوردار است.
 • نظافت قسمت پذیرش به چون مراجعان معمولا زمان زیادی را در پذیرش می‌گذرانند اهمیت دارد.
 • گردگیری دیوارها و وسایل، ازجمله روی میزها، وسایل روی میز وغیره
 • شست ‌وشوی سرویس بهداشتی و آبدارخانه با مواد ضدعفونی کننده ضروری است.
 • نظافت راه پله و پارکینگ

نکاتی درباره نظافت راه پله ها

 

نظافت راه پله فقط شامل پله و نرده نمیشود، بلکه تمام اجزای راه‌پله می بایست تمیز شود که این اجزاء معمولا شامل نرد­ها، کلید و پریز، گلدان ها، جاکفشی وغیره می باشندلازم است با دقت بسیار زیادی انجام شود. خیلی از افراد نظافتچی این مسئله را مورد توجه قرار نمی­دهند و صرفا به نظافت کف پله ها و نرده ها اکتفا می کنند که دردراز مدت موجب ایجاد ظاهر نامناسب برای راه‌پله خواهد شد.

نظافت راه پله ها شامل

     راه پله

      مشاعات

 • حیاط
 • پارکینگ
 • آسانسور

 

کلام آخر

گاهی لازم است نظافت منازل،ادارات وراه پله­ها را به افراد حرفه ای و خبره در این حوزه که با استفاده از ابزار هایی نظافت منزل ومحل کارشما را انجام میدهند بسپاریم.

شرکت نظافت منزل و ادارات درعظیمیه با دردست داشتن نیروی خدماتی متخصص به تعداد بالا و همچنین تحویل کار یعنی همان نظافت منزل ومحل کار شما در کمترین زمان ممکن گزینه مناسبی برای سپردن خدمات نظافتی منزل ومحل کار خودآنها به حساب می آید.

دوشنبه, 21 -2664 05:42

شرکت نظافتی در باغستان

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

شرکت خدمات نظافتی باغستان

شرکت خدمات نظافتی باغستان یکی از معتبرترین شرکت ها در سطح کرج است که با 20 سال سابقه درخشان خود در تلاش است با کسب رضایت شما مشتریان عزیز به فعالیت خود در زمینه نظافت منزل نظافت راه پله و نظافت دفتر ادامه دهد.
شرکت خدمات نظافتی باغستان با داشتن پرسنلی مجرب و متعهد به شما اطمینان می دهد تا نظافت منزل و راه پله و مشاعات شما به بهترین نحو انجام شود
شرکت خدماتی نظافت منزل یکی از کارآمدترین موسسات در کمک رسانی به همه اقشار جامعه است. شاغل بودن زوجین، ساعات طولانی شیفت کاری، خستگی و نداشتن وقت کافی موجب شده تا سبک زندگی در مقایسه با گذشته های دور، تحول زیادی داشته باشد.
خدمات ما انعطاف پذیر است. در هر زمانی که شما درخواست کنید ما در کنارتان هستیم.
بر خلاف بسیاری از موسسات، اعزام کارگر نظافت منزل در زمان مورد نظر شما و با هماهنگی قبلی انجام می شود.
 به این ترتیب می توانید بهترین زمان را برای این کار انتخاب کنید.
ما آرامش را به خانواده ها هدیه می دهیم و بهایی متعارف برای حسن انجام کار دریافت می کنیم.
اگر به دنبال شرکت خدماتی نظافتی معتبر جهت نظافت در کرج هستید؛
اگر برای نظافت راه پله و مشاعات ساختمان به دنبال یک نظافتچی ماهر و کار درست هستید؛
اگر می‌خواهید از منصفانه‌ترین قیمت نظافت راه‌پله شرکت های خدماتی نظافتی بهره‌مند شوید
با شرکت خدماتی شهرارا باغستان تماس بگیرید.

شنبه, 27 ارديبهشت 807 04:05

هزینه نظافت منزل در کرج

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

شرکت خدمات نظافتی شهرآرا

برای اینکه اطمینان داشته باشید که خانواده تان در خانه و محل مناسبی زندگی می کنند باید دست کم یک یا دو بار در سال خانه تان را تمیزکاری اساسی کنید و برای این منظور بهتر است از شرکت هایی که نظافتچی های متعهد دارد استفاده کنید.

شرکت خدمات نظافتی یک موسسه تشریفاتی و مخصوص به اقشار مرفه جامعه نیست. شرکت خدماتی نظافت منزل یکی از کارآمدترین موسسات در کمک رسانی به همه اقشار جامعه است. شاغل بودن زوجین، ساعات طولانی شیفت کاری، خستگی و نداشتن وقت کافی موجب شده تا سبک زندگی در مقایسه با گذشته های دور، تحول زیادی داشته باشد.

 

ما اینجا هستیم تا بتوانیم با ارائه بهترین خدمات رضایت شما را جلب کنیم.

ویژگی های شرکت خدمات نظافتی معتبر کدام اند؟

یک شرکت معتبر باید بتواند خدمات حرفه ای به شما ارائه دهد و از نظافتچی های آموزش دیده استفاده کند همچنین باید قابل اطمینان باشد و همیشه به موقع آماده باشند. شرکت خدمات نظافتی شهرآرا با 20 سال سابقه درخشان در سطح استان البرز با ارائه خدمات توسط نیرو های کارآزموده و با تجربه سعی در کسب رضایت مشتری دارد.

آیا تعرفه نظافت منزل مقرون به صرفه است؟

نگران هزینه نظافت منزل نباشید. در شهرآرا تعرفه نظافت منزل طبق نرخ اتحادیه و با توجه به نیاز مشتری تنظیم می شود. تعرفه نظافت منزل در همه مناطق یکسان محاسبه شده و مبلغ اضافی دریافت نمی شود.

شرکت های معتبر بر اساس اتحادیه و صنف قیمت نظافت منزل را تعیین می کنند که کاملا منصفانه است و به همین دلیل و چند دلیل دیگر که در زیر برای شما آورده ایم می گویند هزینه نظافت منزل مقرون به صرفه است.

نظافتچی که به منزل شما می آید به طور کامل آموزش دیده و ماهر است -

نظافتکار متناسب با هر قسمت از منزل از مواد شوینده عالی استفاده می کند -

شما می توانید با خیال آسوده به برنامه های روزانه تان رسیدگی کنید و دغدغه نظافت خانه تان را نداشته باشید. -

 

برای استفاده بهینه از خدمات نظافت منزل شهرآرا این موارد را در نظر بگیرید:

 - مواد شوینده و لوازم نظافت را از قبل آماده کنید

- به دلیل تقاضای بالا، بهتر است درخواست نظافت منزل توسط خانم را از قبل رزرو کنید.

- حتما در هنگام مراجعه نیروی نظافتی خانم، هماهنگی لازم برای حضور یک خانم در منزل انجام شود.

- سرویس های بعد از ساعت ۲0 شامل هزینه برگشت همیار می شود.

 

قیمت نظافت منزل در سال

 

تعرفه نظافت منزل در شرکت نظافتی تابعی از دستمزد کارگر نظافت منزل، زمان انجام کار و قیمت نظافت منزل است. آنچه بیش از تعرفه نظافت منزل اهمیت دارد، اعتماد سازی توسط شرکت خدمات نظافت منزل است.

 شرکت خدمات نظافتی شهرآرا  ، همراه همیشگی خانواده ها در سراسر نقاط استان البرز کرج است.

 تضمین حسن انجام کار، تضمین اخلاقی کارگر نظافت منزل و تعرفه نظافت منزل طبق نرخ مصوب سه رکن بنیادی در شهرآرا است.

شرکت های مختلف گستره وسیعی از قیمت ها را دارند اما برخی شرکت ها دارای تعرفه های ساعتی ثابتی برای نظافتکار خانم و آقا می باشند و شما می توانید بر اساس تعداد نظافتچی و تعداد ساعت هایی که به آن ها نیاز دارید برآورد نسبی از مقدار دستمزدی که باید به نظافتکار بدهید به دست بیاورید.

برای اینکه بفهمید چند ساعت برای تمیزکاری خانه تان نیاز دارید باید به مواردی مانند زیرساخت منزل، تعداد اتاق ها و سرویس بهداشتی توجه کنید.

یکی دیگر از مواردی که باید به آن توجه کنید این است که باید بدانید آخرین باری که نظافتچی را به منزل آورده اید کی بوده است.

انعام نظافتچی

شاید این سوال برای شما نیز به وجود آمده باشد که آیا باید به نظافتکار انعام بدهیم یا خیر؟

باید بدانید که انعام دادن به کسی که از طرف شرکت های خدمات نظافتی برای نظافت به خانه تان می آید اصلا مرسوم نیست و نظافتچی نیز انتظار انعام گرفتن ندارد.

البته این مسئله به طرز فکر و عادت های شما نیز بستگی دارد و اگر تمایل به انعام دادن داشته باشید می توانید علاوه بر دستمزد هدیه کوچکی به نظافتچی تقدیم کنید.

آیا دستمزد نظافتچی در روز های تعطیل با روز های عادی تفاوتی دارد؟

دستمزد نظافتچی در همه روزها یکسان است و تفاوتی در روزهای تعطیل و غیرتعطیل وجود ندارد و شرکت های معتبر معمولا هزینه اضافه ای از شما دریافت نمی کنند اما اگر خودتان تمایل داشتید می توانید مبلغی را به عنوان انعام به نظافتچی تان بدهید و قطعا این کار شما از لحاظ قدردانی برای آن ها ارزش زیادی دارد. اگر تمایل به پرداخت انعام دارید و قصد دارید پاداش خوبی بدهید می توانید علاوه بر دستمزد اصلی مبلغی برابر با قیمت کار روزانه شان به آنها تقدیم کنید.

 

آیا هزینه ایاب و ذهاب نظافتکار بر عهده مشتری است؟

پاسخ خیر است. هزینه ایاب و ذهاب به عهده خود نظافتچی است و مشتری مسئولیتی در مقابل این هزینه ندارد مگر اینکه نظافتچی، خانم باشد و کارش تا 8 شب و یا بیشتر به طول بیانجامد در این صورت وظیفه مشتری است که هزینه برگشت این خانم را متقبل شود.

اشخاصی که برای نظافت منزل می آیند معمولا خانم هستند و در امر تمیزکاری و شستشو مهارت دارند. یک کارگر خانم اکثرا کارهای روزمره مانند دستمال کشیدن، جارو کردن و مرتب کردن وسایل و … را بر عهده دارند

برای تمیز کردن راهروها ، نرده ها و دیوارها غالبا از کارگر آقا استفاده می کنند.

افزایش آپارتمان نشینی باعث ایجاد این شغل و مرسوم شدن آن در شهر های بزرگ شده است و در هر نقطه ای از کرج و شهر های بزرگ که آپارتمان نشین باشند این شغل و مانند آن را می توان دید.

چرا باید با شرکت خدمات نظافتی شهرآرا کار کنیم؟

 تعرفه نظافت شرکت خدماتی شهرآرا در مقایسه با کارگرهای غیر شرکتی بسیار مناسب و ارزان است.

خدمات ما انعطاف پذیر است. در هر زمانی که شما درخواست کنید ما در کنارتان هستیم.

بر خلاف بسیاری از موسسات، اعزام کارگر نظافت منزل در زمان مورد نظر شما و با هماهنگی قبلی انجام می شود.

 به این ترتیب می توانید بهترین زمان را برای این کار انتخاب کنید.

ما آرامش را به خانواده ها هدیه می دهیم و بهایی متعارف برای حسن انجام کار دریافت می کنیم.

 

 

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

خدمات نظافت منزل و شرکت در گوهردشت کرج

امروزه با توجه به تغییر نیاز های و همچنین سبک زندگی مردم در تمام جهان، سرعت بخشیدن به انجام امور از اهمیت زیادی برخوردار است، به ویژه کارهایی که به صورت روتین و روزمره هستند و انسان های سعی دارند که وقت ارزشمند خود را به کار های مهم تری اختصاص دهند و تا حد امکان درگیر روزمرگی نشوند. خدمات نظافت محیط زندگی و محل کار، از آن دسته اموری است که با وجود تمام اهمیتش اما یک فرایند روتین محسوب می شود و بهتر است در صورتی که شرایط اجازه می دهد، این وظیفه را برون سپاری کرد یا از دیگران نیز کمک گرفت. بر این اساس کسب و کارهای ایجاد شده اند که در زمینه ی ارائه ی خدمات نظافت منزل و شرکت فعالیت دارند. اگر در منطقه ی گوهردشت کرج زندگی می کنید و یا محل کارتان در آن جا واقع شده است؛ برای بهره مندی از این سرویس می توانید با شرکت خدماتی نظافتی شهرآرا تماس بگیرید. مجموعه ی ما کلیه ی عملیات و کارهای لازم در این زمینه را در نهایت اطمینان، کیفیت و با قیمتی مناسب به متقاضیان ارائه خواهد داد. یکی از مهم ترین ویژگی های این خدمات انعطاف پذیر بودن نظافتچیان ما با شرایط شماست و برای تنظیم روز و ساعت و نحوه ی دریافت سرویس نظافت منزل و شرکت می توانید با با شرکت خدماتی نظافتی شهرآرا کرج هماهنگی های لازم را به عمل آورید.

خدمات نظافت منزل و نظافت شرکت در گوهردشت کرج

هزینه و قیمت خدمات نظافت منزل و شرکت در گوهردشت کرج

یکی از مهم ترین عوامل تاثیر گذار در میزان استقبال مشتریان از این سرویس های خدماتی، هزینه و تعرفه ای است که برای آن ها در نظر گرفته شده است و طبیعتا هر چقدر منصفانه تر باشد، مخاطبان بیشتری خواهد داشت. در این راستا مجموعه ی ما سعی کرده است که قیمت مناسبی برای سرویس های تخصصی خود در نظر بگیرد و با توجه به این که میزان آگاهی مشتریان از جزییات و نحوه ی عملکرد ما بسیار اهمیت دارد، در ادامه ی این مقاله به برخی موارد مرتبط با قیمت خدمات نظافت منزل و شرکت در گوهردشت کرج اشاره خواهیم داشت:

 • این هزینه معمولا به صورت ساعتی تعیین می شود.
 • سرویس های با شرکت خدماتی نظافتی شهرآرا معمولا با همکاری نظافتچیان خانم یا آقا ارائه خواهد شد.
 • منطقه ی مورد نظر می تواند بر تعیین هزینه تاثیر داشته باشد اما مجموعه ی ما برای ارائه ی این خدمات در منطقه ی گوهردشت کرج، مطابق با تعرفه های اتحادیه عمل خواهد کرد.
 • میزان حرفه ای بودن و تخصص های نظافتچیان نیز می تواند یکی از عوامل تاثیر گذار بر قیمت خدمات نظافت منزل و شرکت باشد.
 • در برخی اوقات به دلیل سنگین بودن کار و حجم زیاد آن، نیاز به استفاده از یک نظافتچی و یک کارگر دستیار است و این خود باعث افزایش هزینه ها خواهد شد.
 • قیمت خدمات نظافتی بر اساس نوع و تعداد عملیات و کارهایی که صورت می گیرد، تعیین می گردد. توجه داشته باشید که کار نظافت شرکت با منزل تا حد زیادی مشابه اما به طور کل از یکدیگر متفاوت است و طبیعتا تعرفه ی این دو سرویس با یکدیگر یکسان نخواهد بود.

در انتخاب شرکت ارائه دهنده خدمات نظافت در گوهردشت کرج به چه نکاتی توجه نمایید؟

 • نکته ی بسیار مهم این است که مجموعه ی انتخابی شما باید به آدرس منزل یا محل کارتان نزدیک باشد، تا نظافتچیان بتوانند در سریع ترین زمان ممکن در محل حضور یابند. همچنین در صورت نزدیکی جغرافیایی، می توانید به صورت حضوری به شرکت مراجعه کنید و در خصوص سرویس ها و هزینه ها گفتگو داشته باشید.
 • دقت نمایید که میزان اعتبار و شناس بودن آن مجموعه در شهر کرج و منطقه ی گوهردشت بسیار مهم است و سعی کنید تا حد امکان از مراکز معتبر و با سابقه خدمات نظافت منزل و شرکت را بخواهید.
 • قبل از انتخاب یک نظافتچی حتما به نوع خدمات مورد نیاز خود دقت داشته باشید؛ چرا که برخی کارها به گونه ای هستند که یک خانم یا آقا برحسب توانمندی های فیزیکی، دقت و سرعت عمل خود بهتر می تواند آن ها را به انجام برساند.

قبل از بستن قرارداد خدمات نظافت منزل و شرکت :

اگر شرکت خدماتی نظافتی شهرآرا را انتخاب کردید، برای در نظر گرفتن نکات زیر قبل از عقد قرارداد، نیازی به تقاضای شما نخواهد بود؛ چرا که کارشناسان پشتیبانی ما در هنگام انتخاب نظافت چی اطلاعات لازم را به شما ارائه خواهند داد و این اطلاعات شامل بیوگرافی، تخصص ها و سوابق آن فرد می باشد. از آن جایی که تمامی پرسنل اماده به کار در زمینه ی خدمات نظافت منزل و شرکت قبل از استخدام مورد بررسی مجموعه ی ما قرار گرفته اند، می توانید از صحت و درستی عملکرد آنان مطمئن باشید و این اطمینان، تضمین محکمی است که از جانب شرکت خدماتی نظافتی شهرآرا در گوهردشت کرج به شما ارائه شده است.

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

خدمات نظافت منزل و نظافت شرکت در مهرشهر کرج

مهرشهر به عنوان یکی از پر جمعیت ترین مناطق کرج شناخته شده است و طبق تجربه و آماری که در سال های فعالیت خود کسب نموده ایم، از جمله مناطقی است که بیشترین میزان درخواست استفاده از خدمات نظافت منزل و شرکت را داشته است. علاوه بر جمعیت زیادی که در ساختمان های مسکونی این منطقه وجود دارند، بسیاری از شرکت ها، موسسات، کارگاه ها و کارخانه های مهم نیز در این بخش قرار گرفته اند و اغلب این مراکز نیز متوجه شده اند که برون سپاری چنین کارهایی خیلی به صرفه تر و معقولانه تر از استخدام دائمی یک شخص به عنوان نظافت چی می باشد. خوشبختانه شرکت خدماتی نظافتی شهرآرا در مدت همکاری خود با مشتریان ارجمند ائم از شرکت ها و موسسات و یا ساکنین مجتمع ها و ساختمان های مسکونی، توانسته است با ارائه ی کیفیت و داشتن تعهد نسبت به انجام امور محوله رضایت این عزیزان را تامین نماید.

دلیل متفاوت بودن هزینه ی نظافت منزل یا هزینه ی نظافت شرکت و محل کار چیست؟

 به جرات می توان گفت که بعد از نظافت منزل، درخواست نیروی کار متبحر برای نظافت شرکت و محل کار از بیشترین میزان تقاضا برخوردار می باشد و البته که پروسه ی کاری این دو نیز بر اساس نوع نیازمندی های و شرایط محیطی با یکدیگر متفاوت خواهند بود. اغلب افراد فکر می کنند که نحوه ی انجام کارهای مرتبط با تمیزکاری و شستشو و مرتب سازی، از روالی مشخص و بی دردسر و روتین برخوردار است اما شرکت خدماتی نظافتی شهرآر کرج بر اساس تجارب چندین ساله ی خود به خوبی می داند که نحوه ی انجام امور نظافت شرکت با خدمات نظافت منزل ( بر اساس نوع و تعداد کارهایی که انجام می شود )، بسیار متفاوت است و همین موضوع باعث ایجاد تفاوت در هزینه و قیمت ها و همچنین مدت زمان لازم برای اتمام کار می شود. همچنین در برخی مواقع، شرایط و هزینه های بهره مندی از این سرویس ها به ازای هر یک از مناطق شهر کرج و استان البرز نیز، یکسان نیست و پیشنهاد می کنیم اگر تا به حال با چنین موضوعی مواجه شده اید، برای رفع ابهامات و کسب اطلاعات دقیق تر در مورد تعرفه و قیمت نظافت منزل و نظافت شرکت در مهرشهر کرج با شرکت خدماتی نظافتی شهرآرا تماس حاصل نمایید.

خدمات نظافت منزل و نظافت شرکت در مهرشهر کرج

قیمت نظافت منزل و شرکت بر اساس چه مواردی تعیین می گردد؟

در ادامه ی این مقاله قصد داریم نکاتی را متذکر شویم که معمولا به عنوان عوامل تاثیر گذار بر تعرفه های این خدمات در نظر گرفته می شوند. طبیعتا زمانی که شما خدمات مورد نیاز خود را از یک شرکت و موسسه خدماتی معتبر دریافت نمایید که دارای شماره ثبت و مجوز های قانونی فعالیت در این زمینه می باشد، باید انتظار داشته باشید که تعرفه های متفاوتی نیز داشته باشد؛ زیرا برخی از افراد که به عنوان نظافتچی خدمات مرتبط با نظافت منزل، نظافت شرکت و محل کار در مهرشهر را ارائه می دهند، عمدتا تحت هیچ آموزشی قرار نگرفته اند و صلاحیت و مهارت انان نیز توسط هیچ کسی ارزیابی نشده است و بر همین اساس ممکن است که این خدمات را با قیمت های پایین تری به متقاضیان ارائه دهند اما زمانی که شما با موسسات معتبر نظیر شرکت خدماتی نظافتی شهرآرا تماس بگیرید، می توانید از این موضوع مطمئن باشید که تمامی کسانی که به عنوان نیروی کار در زمینه ی نظافت منزل و شرکت با ما همکاری می نمایند، مورد تایید یک مرکز معتبر هستند و در زمان استخدام و پذیرش آنان ارزیابی های لازم را به عمل آورده ایم؛ در نتیجه اعتبار شرکت ما یکی از عوامل تضمین کننده ی کیفیت ارائه ی خدمات توسط پرسنل مجموعه خواهد بود.

نظافت چی خانم یا آقا؟

بسیاری از کسانی که به جهت بهره مندی از خدمات نظافت منزل یا محل کار با شرکت خدماتی نظافتی شهرآرا تماس می گیرند، در خصوص این موضوع سوال دارند که نظافتچیان خانم کارها را بهتر و با دقت تر انجام می دهند و یا آقایان؟ طبیعتا این انتخاب بیشتر بر عهده ی خود شما و به صورت سلیقه ای است و همه ی ما می دانیم که هر یک از آقایان و خانم ها، بر اساس ویژگی ها و توانمندی ها و مهارت های خویش در برخی از امور بهتر از دیگری عمل می کنند که البته استثنا هایی نیز وجود دارد اما در کل زمانی که شرکت خدماتی نظافتی شهرآرا می خواهد خانم یا اقایی را برای همکاری در زمینه ی خدمات نظافت منزل، نظافت شرکت و محل کار گزینش نماید، مواردی مشخص و آزمون هایی را در نظر می گرد که میزان تجربه، اطلاعات و مهارت این افراد را بسنجد؛ بنابراین با افتخار تضمین می کنیم که تمامی پرسنل ما از توانایی هایی که در نهایت به رضایت و خرسندی شما مشتری عزیز بینجامد، بهره مند هستند. 

نظافت شرکت به صورت هفتگی یا ماهیانه در مهرشهر کرج

شرکت خدماتی نظافتی شهرآرا می تواند به منظور رسیدگی هفتگی یا ماهیانه به وضعیت محل کار شما برنامه ای را تدوین نماید که بر اساس تعرفه ای مشخص، در زمان و تاریخ های تعیین شده، یکی از پرسنل و نظافتچیان خانم یا آقا از مجموعه ی ما در محل اعلام شده از سوی شما حاضر شده و به انجام امور بپردازد. برای اینکه از جزییات زمانبندی و قیمت خدمات نظافت شرکت در مهرشهر کرج آگاه شوید، پیشنهاد می کنیم که از طریق تماس تلفنی و یا با مراجعه ی حضوری با کارشناسان شرکت خدماتی شهرآرا گفتگو نمایید.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

خدمات نظافت منزل توسط نظافتچی خانم در جهانشهر کرج

مطمئنا بسیار پیش آمده است که شما هم به دلایل مختلفی به فکر برون سپاری کارهای مرتبط با پاکیزگی یا تمیزکاری محل سکونت یا محل کارتان باشید. در این زمان آیا ترجیح داده اید که یک بانو در این امور یاری دهنده ی شما باشد یا یک آقا؟ به نظر شما این باور رایج در جامعه که نظافت چی خانم کارهای این چنینی را با کیفیت بیشتری انجام می دهد تا چه حد صحیح است؟

موسسه شهرآرا به عنوان یکی از مراکزی که خدمات نظافت منزل را در جهانشهر کرج و سایر مناطق این شهر به متقاضیان ارائه می دهد، قصد دارد تا در این مقاله شما را با جزییات مرتبط با این سرویس آشنا کند و پیشنهاد می دهیم که این باور را از ذهن خود دور نمایید؛ چرا که تمامی کسانی که در این زمینه با ما همکاری می کنند ائم از خانم یا آقا همگی از آموزش های لازم بهره مند هستند و به جهت تایید حرفه ای بودن و برخورداری از مهارت هایی که مد نظر داشته ایم، به استخدام مجموعه ی ما در آمده اند. البته ممکن است که به دلیل تفاوت های فیزیکی و رفتاری عملکرد نظافت چی خانم با آقا تفاوت هایی داشته باشید، اما از لحاظ کیفیت کار، دقت و سرعت ما به متقاضیان عزیز اطمینان می دهیم که در پایان قطعا از انتخاب موسسه خدماتی شهر آرا به منظور ارائه ی خدمات نظافت منزل در جهانشهر کرج راضی خواهند بود.

نظافت منزل در جهانشهر کرج

خستگی کمتر، رفاه و آسودگی بیشتر با بهره مندی از خدمات نظافت منزل

در خانه های ایرانی هرچند که سایر اعضای خانواده نیز در این نوع از کار تا حدودی مشارکت دارند اما عمده ی مسئولیت بر عهده ی مادر خانواده است وهمین موضوع باعث ایجاد خستگی و کسالت زیاد در دراز مدت خواهد شد. به علاوه در زندگی مدرن امروزی شرایط به گونه ای است که صرفه جویی در وقت و هزینه و بهینه سازی زمان یکی از مهم ترین اهداف هر شخص هوشیار و آگاه می باشد؛ بنابراین با تغییر سیستم زندگی گرایش به استفاده از خدمات نظافت منزل افزایش یافته است؛ چرا که می توان با برنامه ریزی و صرف هزینه هایی معقول از شدت خستگی ها کاست و از زمان و عمر ارزشمند برای کارهای لذت بخش تری استفاده نمود. به همین ترتیب معمولا خانم های خانه دار همکاری با نظافت چی خانم را مناسب تر می دانند، به لحاظ ارتباط راحت تر و سالم تری که بین آن ها شکل می گیرد اما باید توجه داشت که برخی از کارهای مرتبط با خدمات نظافت منزل به گونه ای است که آقایان نیز می توانند آن را بدون نقص و به خوبی انجام دهند و با شرایط فیزیکی آن ها هماهنگی بیشتری دارند. موسسه خدماتی شهرآرا با ارائه ی این سرویس ها در جهانشهر کرج قصد دارد که تا حد امکان ضمن این که سرویس های خدماتی با کیفیت را به شما عرضه می دارد، کسانی را به عنوان نظافت چی گزینش نماید که شایسته ی اعتماد شما باشند و از لحاظ اخلاقی و عملکرد حرفه ای رضایت شما متقاضیان را تامین نمایند. خدمات نظافت منزل ائم از شستشوی راه پله، حیاط، تمیز کردن آشپزخانه، سرویس بهداشتی، در و دیوار و کف، پاک کردن پنجره ها و .... مطمئنا زمانی به دل شما خواهد نشست که تجربه ی خوشایندی نیز از مواجه شدن با نظافت چی خانم یا آقا داشته باشید.

ارائه خدمات نظافت منزل با شرایط ویژه به شاغلین

اگر در منطقه ی جهانشهر کرج ساکن هستید و می خواهید از خدمات شرکت خدماتی نظافتی شهر آرا بهره مند شوید، با توجه به اینکه در برخی ایام نظیر تعطیلی ها و روزهای پایانی سال میزان تقاضا برای استفاده از این سرویس ها بیشتر می شود، پیشنهاد می نماییم که حتما از قبل روز و ساعت مورد نظر خود را تعیین و رزرو نمایید. برای آن دسته از عزیزانی هم که شاغل هستند و در طول روز در منزل حضور ندارند، شرایطی فراهم نموده ایم تا در ساعات شب و یا روزهای تعطیل بتوانند ار خدمات نظافت منزل توسط نظافتچی خانم یا آقا در جهانشهر کرج بهره مند شوند.

برای کسب اطلاعات بیشتر و آگاهی از تعرفه ها فقط کافی است که از طریق شماره تلفن های درج شده در این وب سایت، با ما تماس بگیرید.

این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)

خدمات شستشو، لکه بری و خشکشویی مبل در منزل

خدمات نظافت منزل معمولا از کارهای مختلفی تشکیل شده است و بسیاری از مردم به دلیل نداشتن وقت و یا توان بدنی کافی برای انجام دادن اموری مثل شستشوی فرش، تمیز کردن راه پله ها و محیط ساختمان، تمیز کردن پنجره و شیشه ها، تی زدن و جارو کردن، شستن ظروف و البسه و ..... با موسسات و شرکت های نظافتی تماس گرفته و از یک نظافتچی با تجربه و متعهد کمک می گیرند اما آیا این سرویس تنها به موارد ذکر شده محدود می شود؟ البته که نه، با توجه به اینکه در زندگی امروزی استفاده از نشیمن هایی همچون مبلمان و انواع صندلی در منازل و حتی محیط های کاری رواج پیدا کرده است؛ پس خدمات شستشو، لکه بری و خشکشویی مبل نیز یکی دیگر از اموری است که می توانید با خیال راحت آن را برون سپاری نمایید. به ویژه می توانید به صورت سالیانه و قبل از خانه تکانی عید از این سرویس مهم بهره مند شوید و در محیط داخلی منزل یا محل کارتان بدون نیاز به جا به جایی و انتقال مبل ها می توانید نسبت به رفع آلودگی ها اقدام نمایید. البته بدون شک بسیاری از خانم های خانه دار بار ها و بارها سعی کرده اند، شستشوی مبل در منزل را خودشان به انجام برسانند اما استفاده از روش های سنتی با روش هایی که شرکت های نظافتی ارائه می دهند، بسیار متفاوت است. همچنین بهره گیری از ابزار های جدید، دستگاه های مکانیزه و مواد شوینده با کیفیت می تواند نتایج بهتری را در خصوص شستشو، لکه بری و خشکشویی مبل در زمان کوتاه تر فراهم نماید.

خدمات شستشو، لکه بری و خشکشویی مبل در منزل

انواع روش های شستشوی مبل در منزل

اگر شما دوست محترمی که در حال مطالعه ی این مقاله هستید، یک خانم خانه دار باشید قطعا در این زمینه تجربه هایی دارید و از روش های معمول و سنتی برای پاکسازی مبلمان منزل استفاده کرده اید. یکی از موارد بسیار مهمی که در این خصوص باید به آن توجه ویژه ای داشت، مربوط است به جنس پارچه ها. برای ساخت و تولید مبلمان و انواع صندلی، کوسن ها و کاناپه ها از پارچه های متفاوتی استفاده می گردد که هر یک از آن ها لازم است با ماده ی شوینده و به روش مناسب خود تمیز شوند. اگر در مراحل مختلف شستشو، لکه بری و خشکویی مبل در انتخاب ماده ی شوینده دقت کافی نداشته باشید، علاوه بر اینکه ممکن است به بافت پارچه آسیب زده شود قطعا آن میزان از پاک کنندگی و تمیزی که مد نظر شماست، میسر نخواهد شد. همچنین باید دقت کرد که برخی از لکه ها و آلودگی ها به صورت سطحی نیستند و در عمق پارچه باقی مانده اند؛ پس لکه های عمقی روش پاکسازی خاص خود را می طلبد. اگر به منظور تمیز کردن مبلمان خانگی یا اداری با شرکت شهرآرا تماس حاصل کنید، در کوتاه ترین زمان ممکن از خدمات شستشو، لکه بری و خشکشویی مبل در منزل یا محل کار خود بهره مند خواهید شد. پرسنل و همکاران ما با توجه به نوع پارچه ی به کار رفته در سرویس مبلمان و صندلی ها و همچنین میزان آلودگی و نوع لکه های موجود بهترین روش تمیز نمودن آن ها را به کار خواهند گرفت.

در چه بازه های زمانی می توانید از خدمات شستشو، لکه بری و خشکشویی مبل در منزل استفاده نمایید؟

هر یک از نشیمن های موجود در فضای داخلی منزل یا محل کارتان پس از گذشت زمان و بر اثر استفاده ی مداوم قطعا دچار آلودگی خواهند شد و اگر نسبت به تمیز کردن آن ها اقدام نکنید، به مرور به بافت درونی پارچه نفوذ کرده ورنگ آن را تیره تر و کدر تر نشان می دهند. در نتیجه برای شستشوی مبلمان لازم است که از یک برنامه ی به دور از افراط و تفریط پیروی نمایید. به این شکل که به صورت سالیانه با موسسات و شرکت های نظافتی همانند شهرآرا تماس بگیرید و تقاضای استفاده از خدمات شستشو، لکه بری و خشکشویی مبل در منزل یا محیط کاریتان را اعلام نمایید. توجه داشته باشید که اگر این کار به صورت مکرر انجام شود، می تواند کیفیت فوم و پارچه ی مبلمان و نشیمن ها را تحت تاثیر قرار دهد. اگر در شرایطی هستید که برای مثال فرزند کوچک شما ممکن است نوشیدنی، چای و .... را بر روی مبل بریزد و موجب کثیف شدن آن شود و یا در خانواده ای پر جمعیت و پر رفت و آمد زندگی می کنید و می بینید که سرویس مبل منزل شما خیلی زود به خدمات شستشو نیاز دارد، پیشنهاد می کنیم که از کاور های مدرن مبلمان که به صورت پارچه ای و دوخته شده هستند استفاده نمایید. در این صورت در بازه های زمانی کوتاه تر می توانید کاور ها را شستشو دهید اما برای بهره مندی از خدمات شستشو، لکه بری و خشکشویی مبل به صورت سالیانه می توانید با مجموعه ی ما تماس حاصل نمایید.

شستشوی مبل با دستگاه مخصوص

 همانطور که گفتیم خدمات ما با بهترین کیفیت و با استفاده از شوینده ها و دستگاه مخصوص صورت می گیرد. این دستگاه با تولید کف غلیظ از نفوذ آب به بافت پارچه جلوگیری می کند و همزمان با عملیات شستن، توسط یک قسمت مکنده به مکش آلودگی ها می پردازد. از این طریق در مدت زمان کم و با کیفیت بالا، شستشوی مبلمان در منزل یا محل کارتان بدون نیاز به هیچ گونه جابه جایی و ضمن جلوگیری از هر گونه آسیب، انجام خواهد شد.

برای کسب اطلاعات بیشتر فقط کافی است با شرکت خدمات نظافتی شهرآرا تماس بگیرید.

پنج شنبه, 27 ارديبهشت 777 05:04

خدمات نظافت راه پله ساختمان در کرج

این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)

خدمات نظافت راه پله ساختمان در کرج

یکی از مهم ترین اقدامات در جهت حفظ سلامتی روح و جسم و آسایش هر خانواده ای این است که کیفیت محل زندگی خویش را ارتقا دهند، این کیفیت می تواند از طریق اقامت در منطقه ی جغرافیایی بهتر فراهم شود و یا اینکه مرتبط با نحوه ی زندگی کردن باشد. از جمله نیاز های اساسی و بدیهیات محیط زندگی این است که تمیز و عاری از میکروب، آلودگی، شلوغی و بی نظمی باشد و این ویژگی ها فقط به داخل منزل اختصاص نخواهد داشت بلکه نظافت محیط بیرونی ساختمان نظیر راه پله ها، ورودی، حیاط و ....  نیز از اهمیت زیادی برخوردار است. توجه داشته باشید که حفظ آراستگی و تمیزی در یک محیط تنها به ساختمان های با کاربرد مسکونی محدود نمی شود و حتی در فضاهای اداری و تجرای نیز این موضوع بسیار اهمیت دارد. معمولا مکان های پر رفت و آمد تر و قسمت هایی که بیشتر مورد استفاده ی ساکنین قرار می گیرند، زودتر بهم ریخته، نا مرتب و کثیف می شوند و باید در خصوص نظافت آن ها برنامه ای منظم را تنظیم و اجرا نمود. امروزه با رواج شهر نشینی و آپارتمان نشینی، مسئله ی نظافت راه پله و سایر بخش های داخلی و بیرونی یک ساختمان تا حد زیادی بر طرف شده است؛ زیرا این کار و مسئولیت را می توان به طور کامل به شرکت های ارائه دهنده ی خدمات نظافتی برون سپاری نمود.

خدمات نظافت راه پله ساختمان در کرج را از شرکت خدماتی نظافتی شهرآرا بخواهید

به عنوان یکی از شرکت های فعال در این زمینه، مفتخریم که توانسته ایم در طول سالیان طولانی رضایت مشتریان خود را تامین نماییم. اگر بخواهیم به صورت مختصر به این نکته اشاره کنیم که چه ویژگی ها و خصوصیاتی در خدمات ما موجب جلب توجه و رضایت متقاضیان شده است، باید بگوییم که برنامه ریزی، نظم و تعهد از جمله مواردی هستند که موجبات موفقیت در هر کسب و کاری را فراهم می آورند. همچنین خدمات قابل ارائه در شرکت خدماتی نظافتی شهرآرا کرج متنوع است و یکی از پر مخاطب ترین سرویس های ما نظافت راه پله ساختمان های مسکونی و اداری است. بیشتر مشتریان ما اعتقاد دارند که کارهای خارج از محیط داخلی ساختمان، سخت تر از اقداماتی است که منظور حفظ تمیزی محیط داخلی انجام داده می شوند؛ بنابراین ترجیح می دهند که از طریق تماس تلفنی با مجموعه ی ما از یک نظافت چی حرفه ای کمک بگیرند.

خدمات نظافت راه پله ساختمان در کرج

مزایای استفاده از خدمات نظافت راه پله ساختمان در کرج چیست؟

 • امروزه کمبود وقت یکی از مهم ترین دلایل عدم تمایل افراد به انجام دادن کارهای زمانبر و سخت نظافت منزل یا  نظافت محل کار است، با این حساب یکی از مهم ترین مزیت های بهره مندی از سرویس های مجموعه ی ما این است که به میزان زیادی در وقت شما صرفه جویی خواهد شد.
 • همچنین در ازای پرداخت هزینه ای منصفانه بر اساس تعرفه های مشخص در این زمینه، می توانید بسیاری از کارها و اقدامات لازم را در مدت زمان کمتر و بدون هیچ گونه درگیری با پروسه ی اجرایی آن ها به انجام رسانید. با این حساب یکی دیگر از مزایای استفاده از خدمات نظافت راه پله ساختمان که توسط شرکت خدماتی نظافتی شهرآرا کرج ارائه می گردد، دریافت خدمات با کیفیت در ازای پرداخت هزینه ی مناسب می باشد.
 • شما متقاضیان محترم می توانید از قبل، روز و ساعت دلخواه خودتان را برای برخورداری از سرویس های لازم مشخص نمایید. امکان ارائه ی خدمات در روزهای جمعه و تعطیلات رسمی مقدور می باشد.
 • کادر پرسنلی ما از همکارانی توانمند و با تجربه تشکیل شده است و به لحاظ تامین رضایت و رفاه مشتریان سعی کرده ایم که در مجموعه ی خود نظافت چیان آقا و خانم داشته باشیم؛ بنابراین می توانید بنا بر تمایل خودتان به جهت استفاده از خدمات نظافت راه پله ساختمان یکی از همکاران ما را انتخاب نمایید.

چه مواردی شامل نظافت راه پله ساختمان می شود؟

معمولا برای مشتریان مهم است که در ازای هزینه ای که پرداخت خواهند کرد، از چه خدماتی و با چه کیفیتی بهره مند می شوند. در پروسه ی تمیزکاری محیط بیرونی ساختمان نظیر راه پله جزییات زیادی وجود دارد و مربوط به این موضوع می شود که این بخش از ساختمان شما دارای چه قسمت هایی است؛ برای مثال اگر در این قسمت آسانسور و کابین آن نیز وجود داشته باشد، نظافت چی ملزم به نظافت قسمت های درونی و بیرونی اسانسور خواهد بود. اگر در جلوی ورودی هر یک از واحد ها از پادری استفاده گردد، بنا بر تمایل صاحبخانه می توان وظیفه ی شستشوی پادری ها را نیز بر عهده ی نظافتچی قرار داد. یکی دیگر از مهم ترین موارد مربوط به نظافت راه پله ساختمان تمیز کردن و پاک کردن شیشه ها و پنجره ها است.  در صورت تمایل شما می توان مواردی همچون تمیز کردن حیاط، پارکینگ، درب ورودی، رسیدگی به باغچه و ... را نیز در برنامه ی نظافت چی قرار داد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تعرفه ها و زمانبندی ارائه ی خدمات نظافت راه پله ساختمان با شرکت شهرآرا کرج تماس بگیرید.

دوشنبه, 27 ارديبهشت 809 04:17

خدمات نظافت شرکت و محل کار در کرج

این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)

خدمات نظافت شرکت و محل کار در کرج

آدمی تمایل زیادی به حفظ نظافت و پاکیزگی دارد، البته این موضوع در خصوص اکثر جانداران صدق می کند؛ زیرا تمایل به آراستگی و پاکیزگی زمینه ی فراهم ساختن زیبایی هاست. از این رو بشر در هر محیطی که باشد سعی می کند آن محیط را به گونه ای پاک نماید که برای ماندن و زندگی کردن مناسب باشد. اثرات این تمایل عمیق بر جسم و روح انسان نمایان می شود و به گونه ای است که ما زمانی که محل زندگی یا محل کار خود را تمیز می کنیم و می آراییم، از بسیاری از عوامل تهدید کننده ی سلامتی دور خواهیم شد و به نوعی ذهنمان نیز آرام می گردد.

با این مقدمه، فکر می کنیم که ضرورت نظافت شرکت و محل کار و حفظ پاکیزگی آن برای همه آشکار باشد، همان گونه که در حفظ تمیزی و آراستگی محل زندگی خود می کوشیم. در گذشته بسیاری از کار ها برون سپاری نمی شد و این مسئله باعث شده بود که برای بسیاری از افراد کارهایی همانند شستشو و تمیز کردن درون و بیرون یک ساختمان کاری سخت و کسل کننده باشد، اما امروزه دیگر دلیلی برای اهمیت ندادن و جدی نگرفتن این موضوع وجود ندارد؛ زیرا مجموعه های تحت عنوان مجموعه های ارائه دهنده ی خدمات نظافت شرکت و محل کار و منزل به وجود آمده اند که اکثر خدمات لازم را به صورت با کیفیت و پر سرعت ارائه می دهند. معمولا کسانی هم که به عنوان نظافتچی با این موسسه ها همکاری می کنند، آن قدری در کار خود مهارت و تجربه دارند که توانسته اند در آن مجموعه استخدام و مشغول به کار شوند.

خدمات نظافت شرکت و محل کار در کرج

چرا حفظ پاکیزگی شرکت و محل کار اهمیت دارد؟

در هر شغلی که باشید، بدون شک نیاز دارید که در محیطی سالم و پاکیزه کار کنید. شما تقریبا نیمی از ساعات هر روز عمر خود را در محل کار خود می گذرانید؛ پس همین یک دلیل کافی است تا به ضرورت حفظ نظافت آن محیط پی ببرید. در سال های اخیر این موضوع بیش از گذشته مورد توجه قرار گرفته است و همانطور که گفتیم با افزایش نیاز و تقاضا، موسسات نظافتی مشغول به کار شدند که علاوه بر اشتغال زایی برای افراد زیادی، خدمات مرتبط با نظافت شرکت و محل کار را در اختیار متقاضیان قرار می دهند. بدیهی است که توجه به این مسئله در فضاهای کاری نظیر ادارات، دفاتر، کارخانجات، مدارس، مغازه ها، آرایشگاه ها و .... می تواند سلامت عمومی جسمی و روحی کارمندان و کارگران مشغول به کار در آن مجموعه را تضمین کند و بهداشت و نظافت شرکت و محل کار یکی از فاکتور های بسیار مهم در سنجش میزان صلاحیت و اعتبار یک محیط کاری است که از سوی سازمان های مربوطه بررسی خواهد شد.

نظافت شرکت و محل کار در کرج شامل چه اقداماتی می شود؟

تمیز کردن محیط های کاری تا حدودی مشابه منزل و محیط زندگی و از جهاتی نیز متفاوت از آن است. برای اینکه یک فضای خوشایند را ایجاد نمود باید به موارد جزیی زیادی توجه داشت که در فضاهای کاری با توجه به اینکه افراد بیشتری در آن حضور دارند( ائم از کارکنان و مراجعه کنندگان )، نظافت در سطح وسیع تر و یا حتی به تعداد دفعات بیشتری باید انجام شود. البته میزان نیاز به برخورداری از خدمات نظافت، شستشو و تمیز کردن در چنین فضاهایی با توجه به نوع آن شغل و حرفه متفاوت می باشد و برای برخی از مشاغل نیاز به تمیزکاری روزانه و برای برخی به صورت هفتگی یا ماهیانه کفایت می کند. خدمات نظافت شرکت و محل کار شامل مواردی از قبیل تمیز کردن در و پنجره و شیشه ها، شستشوی ظروف، گردگیری و تمیز کردن میز و صندلی ها و سایر تجهیزات،  تی زدن و تمیز نمودن کف، راه پله ها و دیوار ها، شستشوی پارکینگ و قسمت بیرونی ساختمان، نظافت اشپزخانه، سرویس بهداشتی و ..... می باشد. در محل کار با توجه به تعدد مراجعه کنندگان و کارمندان حفظ نظافت سرویس های بهداشتی بسیار بسیار اهمیت دارد و باید به آن توجه ویژه ای شود.

مزایای استفاده از خدمات نظافت شرکت و محل کار در کرج چیست؟

 • عدم نیاز به در نظر گرفتن شخصی از درون مجموعه برای انجام این امور و در نتیجه کاهش هزینه ها و حفظ بهره وری فردی به منظور انجام مسئولیتی دیگر
 • کمک به ایجاد نظم و حفظ بهداشت و پاکیزگی دائمی محیط از طریق نظافت و تمیزکاری در بازه های زمانی منظم و برنامه ریزی شده
 • امکان استفاده از سرویس های لازم در زمان های اضطراری و خارج از برنامه ی تعیین شده ( حتی در ایام تعطیل رسمی )
 • افزایش سرعت و کیفیت انجام کار های مرتبط با نظافت شرکت و محل کار از طریق اطمینان به یک نظافتچی ماهر و متبحر که از سوی شرکت خدماتی نظافتی شهرآرا کرج به آدرس محل کار شما اعزام خواهد شد.
صفحه1 از3