خدمات نظافت ادارات و شرکت ها در کرج.اعزام نظافتچی های مجرب و حرفه ای به ادارات و شرکت ها در سایر نقاط استان البرز

 

شرکت خدماتی نظافتی شهرآرا

خدمات نظافت منزل شرکت خدماتی نظافتی شهرآرا در کرج

رعایت نظافت و بهداشت یکی از استانداردهای اصلی یک زندگی سالم است که یکی از دغدغه های همیشگی می باشد، زیرا به صورت قابل توجهی تاثیر گذار بر کاهش بیماری و حفظ سلامت انسان است. معمولا در خانواده های ایرانی به این موضوع اهمیت زیادی داده می شود همانطور که از گذشته تاکنون رسم خانه تکانی در طول سال مخصوصا قبل از فرا رسیدن سال نو انجام می شود.اما هر کاری اصول مخصوص به خود را دارد و در مورد نظافت منزل نیز باید نکات ایمنی مربوط به استفاده از شوینده ها و پاک کننده های شیمیایی، جلوگیری از حوادث نظیر سر خوردن، افتادن، برق گرفتگی و .... مورد توجه قرار گیرد تا از آسیب های احتمالی جلوگیری شود. در گذشته بیشتر امور مربوط به خانه داری بر عهده ی مادر خانواده بود اما با تغییر زمان و پر رنگ شدن نقش تمام اعضای خانواده در فعالیت های اجتماعی و اقتصادی، کمبود وقت موجب شده است تا اکثر افراد امور مربوط به نظافت منزل را برون سپاری نمایند. با تغییر نیازه، افزایش تقاضای جامعه، موسسات و شرکت های خدماتی تاسیس شده اند که تمامی امور کلی و جزیی مرتبط با نظافت منازل، ادارات و ساختمان ها، نگهداری سالمندان و نگهداری کودکان را بر عهده می گیرند و از این طریق بار سنگینی از دوش اعضای خانواده به ویژه خانم ها برداشته می شود زیرا آنان می توانند به انجام کارهای مهم تری بپردازند و هیچ گونه نگرانی بابت خانه تکانی و یا نظافت منزل خود نداشته باشند. انتخاب یک شرکت خدماتی از بین تعداد بیشمار فعالان در این زمینه کار آسانی نیست و معمولا مردم به شنیده ها و تجربه های سایرین اعتماد می کنند. به همین دلیل ما سعی داشته ایم که آنچه در ذهن مشتریانمان به جای می گذاریم، چیزی به جز رضایت نباشد و در این راستا تلاش خود را در افزایش دادن کیفیت خدمات نظافت منزل و سایر سرویس های نظافتی ادامه خواهیم داد.

امور مربوط به نظافت می تواند شامل موارد کلی و جزیی باشد که به خواست متقاضیان توسط پرسنل مجرب و باتجربه ی شرکت خدماتی شهر آرا در کرج و استان البرز انجام می گردد، این موارد به طور خلاصه عبارتند از :

شستشوی درها و دیوارها، شیشه ها، سقف آشپزخانه، راه پله ها، حیاط، فرش و مبل ها، ظروف، حمام و دستشویی

تمیز کردن شیشه ها و آینه، آشپزخانه و کابینت ها، لوستر و سایر لوازم خانگی، راه پله ها و تراس، تمیز کردن اتاق ها، سرامیک ها

جارو کردن، گرد گیری، ضد عفونی کردن و جرمگیری سرویس های،جابجایی وسایل منزل، نظافت محیط بیرونی ساختمان ها

خدمات نظافت منزل در کرج

شرکت خدماتی در کرج شهر آرا با برخورداری از کادر پرسنلی مجرب ارائه دهنده خدمات نظافت منزل در کرج و استان البرز در سایر شهرهای این استان می باشد و تنها از طریق یک تماس تلفنی می توانید از سرویس های ویژه ی ما بهره مند شوید. قطعا سپردن امور مربوط به ساختمان به فردی که از جانب شرکت های فعال در این زمینه معرفی می شود، بیشتر از سایر روش ها مورد اطمینان شما خواهد بود. زیرا شرکت های خدماتی در مقابل این کار مسئول و متعهد می باشند و در صورت به وجود آمدن هرگونه نارضایتی می توانید به راحتی موضوع را پیگیری کنید. بنابراین توصیه ما به شهروندان عزیز این است که تا حد امکان از برون سپاری امور نظافت منزل خود به افراد متفرقه و کسانی که آنها را نمیشناسید خودداری نمایید. شرکت شهر آرا در گزینش نیروهای خدماتی خود نهایت دقت را به کار گرفته و افراد متقاضی باید دارای شرایطی از قبیل داشتن سابقه کار مرتبط، توانایی برقراری ارتباط اجتماعی موثر و محترمانه، آراستگی شخصی، مسئولیت پذیری و وقت شناسی باشند؛ بنابراین می توانید در صورت نیاز به سرویس های نظافت منزل، محل کار، فضای داخلی و خارجی ساختمان ها و ... با اطمینان از کیفیت کار نهایی، با ما تماس حاصل نمایید.

ویژگی های خدمات نظافت منزل شرکت خدماتی شهر آرا

-          امکان انتخاب نظافتچی خانم یا آقا

-          امکان استفاده از برنامه ی هفتگی/ ماهیانه و یا استفاده از خدمات ساعتی

-          قابلیت تعیین زمان اعزام نظافتچی بر اساس شرایط شما

-          امکان رزرو نظافتچی برای تاریخ و ساعت مشخص (در صورت تماس به موقع )

-          ارائه سرویس ویژه خانه تکانی

-          ارائه سرویس نظافت منزل و محل کار در روزهای تعطیل

-          امکان اعزام نظافتچی به تمامی نقاط شهر کرج

-          محاسبه هزینه ی نهایی بر اساس تعداد ساعات فعالیت پرسنل خدماتی ( به طور معمول هزینه خدمات نظافت منزل به صورت ساعتی محاسبه خواهد شد )

-          آماده عقد قرارداد با ادارات، مدارس و مهد کودک ها، آموزشگاه ها، مراکز تجاری، آرایشگاه ها و .....

خدمات نظافتی شرکت خدماتی شهرآرا در یک نگاه

نظافت منزل ، نظافت محل کار ، نظافت راه پله (شامل نظافت نرده- نظافت کلیدپریز- نظافت راه پله- نظافت درب ها- نظافت پارکینگ و مشاعات دیگر)،تامین نیروی آبدارچی و خدماتی ، نظافتچی دائم و موقت ، نظافتچی خانم و آقا ، اسباب کشی ، کمک در بسته بندی وسایل و اثاثیه منزل ، انجام نظافت ساختمانها و پروژه های نوساز به صورت کنتراتی ، سرایداری- نگهبانی ، شست شو و نظافت نمای ساختمان ، پذیرایی مجالس و مراسم (اعزام نیروهای مجرب و حرفه ای آموزش دیده جهت جشن نامزدی- عروسی-تولد- خواستگاری و ...) ، تامین نیروی کار نظافت و پذیرایی برای نمایشگاه ها و شرکت ها

نظافتچی های شرکت خدماتی نظافتی شهرآرا دارای مشخصات زیر هستند و تا حد ممکن از فیلترینگ این شرکت عبور کرده اند.

اعزام نیروهای ایرانی: به طبع نیروهای ایرانی با تایید هویت ایرانی توسط شرکت خدماتی نظافتی شهرآرا امنیت خاطر را برای شما عزیزان به ارمغان خواهد داشت.

نیروهای خدماتی آموزش دیده: پرسنل شرکت خدماتی نظافتی شهرآرا نیروهای ماهر نظافتچی هستند که سال ها سابقه کار داشته و کارگران میدانی و ساختمانی نیستند.

نظافتچی های مودب: نظافتچی های شرکت خدماتی نظافتی شهرآرا از نظر رعایت ادب و طرز گفتار مورد تایید و فیلتر شده مدیریت شرکت می باشند.

آراستگی و نظافت شخصی: قطعا زمانی که نظافتچی نظافت شخصی خود را رعایت نکرده باشد و بوی نامطبوع دهد نمیتواند نظافتچی خوبی باشد؛ بنابراین ابتدا نظافت شخصی سپس نظافت منزل

وقت شناسی: در صورت تاخیر در حاضر شدن در محل کار کارگران جریمه شده و این اقدام بازدارنده سبب گردیده تا کارگران نظافتچی به موقع در محل حاضر گردند.

شما عزیزان میتوانید هرگونه بی نظمی و انتقادات و پیشنهادات خود را از طریق تلگرام به شماره 09123535969  ارسال کنید.تلاش ما خدمات و سرویس دهی مناسب و در خور شماست؛ مارا در بهتر شدن یاری نمایید.

باتشکر مدیریت شرکت خدماتی نظافتی شهرآرا

شرکت خدماتی نظافتی شهرآرا به شما پیشنهاد میدهد به منظور حفظ سلامتی خود و خانواده خود و به دنبال آن سلامت بیشتر جامعه از هرگونه اقدام شخصی به منظور هرگونه امور نظافتی و جابه جایی لوازم سنگین منزل جدا خودداری کنید و با هزینه اندک و آسودگی خیال بیشتر امورخدماتی و نظافتی خود را به ما بسپارید.

شرکت خدماتی نظافتی شهرآرا همراه و خدمتگذار همیشگی مردم